צרו קשר

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

מי אמר דור חדש ולא קיבל?

מזל טוב – דור חדש לתוכניות החיסכון וההשקעה

לכל אחד מאיתנו יש חלומות. האחד חולם על דירה חדשה, השנייה על טיול  משפחתי מגבש, השלישי על רכב ספורט אטרקטיבי, הרביעי על אוניברסיטה לילדים, ועוד ועוד….  הרבה חלומות ניתנים להגשמה באמצעות חסכונות, וככל שהחיסכון מנוהל בצורה טובה יותר, כך גם אפשר להגשים את החלומות מהר יותר. כאן נכנסת לתמונה בת הדור החדש של תוכניות החיסכון וההשקעה בענף הביטוח – פוליסת חיסכון שנקראת גם פוליסת השקעה.

קווים לדמותה של פוליסת החיסכון: 

ההפקדות – בכל דרך שמתאימה לך: אפשר לבצע הפקדות לפוליסת החיסכון בסכום חד פעמי בזמן שמתאים לך או בסכום חודשי קבוע. אפשר גם להפקיד מעת לעת סכומים חד פעמיים. כל זאת ללא צורך בפתיחת תוכנית חדשה.

נזילות בכל שלב: כל הכספים שנצברים בפוליסה נזילים וזמינים בכל שלב. באפשרותך לבצע משיכה בהתראה של 4 ימי עסקים. ניתן לבצע משיכות חלקיות או עפ"י רווחים.

גיוון במסלולי ההשקעה: יש היצע מגוון של מסלולי השקעה, שכל אחד מהם בעל אופי השקעה שונה ותקופת השקעה שונה, עם מענה לצרכי משקיעים שונים. ביכולתך לשלב גם בין מספר מסלולים.המעבר בין מסלולים ללא

תשלום מס רווחי הון: אפשר לעבור בין מסלולים מבלי לשלם מס על הרווחים, שכן המס  נגבה בזמן מימוש הכסף. מדובר ביתרון שמאפשר לך להרוויח תשואה גם על אותם כספים שנחסכו כאשר לא שולמו כמס רווחים.

דמי הניהול קבועים ובשקיפות מלאה:  דמי הניהול מהווים את העלות היחידה של המשקיעים בפוליסת החיסכון, והם שקופים וקבועים.אין עמלות – אין תשלום של עמלות נלוות כגון עמלת קנייה/מכירה, דמי נאמן, דמי משמרת, שיעור הוספה וכיו"ב.

יתרון המשיכה כפנסיה לכל החיים:  השקעת בפוליסת חיסכון? באפשרותך ליהנות מיתרון ייחודי. מדובר בתוצר של חברת הביטוח, לכן ניתן למשוך את התוכנית כפנסיה המשולמת לכל החיים. סכום הפנסיה נקבע בהתאם לזכויות הנרשמות בכניסתך לתוכנית.

הטבות מס לגמלאים:  גמלאים פטורים ממס על הרווחים עד לגובה התקרה של פוליסת החיסכון.

תוכנית חיסכון שמנוהלת כתיק השקעות:  הכספים הנצברים בפוליסה מנוהלים בדומה לתיק השקעות – ניתן לקבל תמונה מלאה בכל רגע בצפייה באינטרנט, ולקבל עדכונים שוטפים מדי יום כולל מידע אודות מסלול ההשקעה וביצועיה של התוכנית.  

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם