צרו קשר

השירותים שלנו

כל ביטוחי הרכב

כל ביטוחי הרכב

הרכב שלך הוא נכס יקר – זה מחייב ביטוח!

הרכב שלנו הוא אחד הכלים המרכזיים בחיינו – הוא משמש אותנו ברמה היומיומית, אנחנו קשורים אליו פיזית ורגשית, והוא יקר לנו – גם ברמה הכספית. אין ספק שמדובר בנכס חשוב, אלא שהנכס הזה רגיש מאוד מעצם העובדה שהוא חשוף לסכנות רבות: תאונת דרכים, גניבה, נזק אש, פגעי טבע ועוד אירועי נזק שונים שעלולים לפגוע בו.

גם אם ננהג בזהירות רבה ונשמור על רכבנו מכל משמר – לא נוכל למנוע לחלוטין נזקים פוטנציאליים. אבל יש משהו שאנחנו כן יכולים לעשות כדי למזער את הנזק: לבטח את רכבנו היקר ולהעניק לו מעטפת הגנה עם כיסוי מיטבי.

איך בוחרים כזאת מעטפת ביטוחית? איך תדעו איזה ביטוח  יתאים לכם ולרכבכם מבין מגוון ביטוחי רכב עם שלל כיסויים והרחבות, המוצעים על ידי חברות הביטוח בישראל? התשובה היא: באמצעות בירור והשוואה. זה מה שיוביל אותך להשגת ביטוח הרכב הטוב והמשתלם עבורך, ואת זה תספק לך  מערכת BEST PRICE  . מדובר במערכת מתקדמת שנשמח להעמיד לרשותך בגמא גולן, ודרכה ניתן, בלחיצת כפתור – לקבל הצעת ביטוח לרכבך מכל החברות. כשהנתונים יהיו מולך, כל שיידרש ממך הוא להשוות מחירים ותנאים, ולבחור בביטוח שנותן לך את המענה המיטבי בגבולות תקציבך.

מומחי גמא גולן נמצאים כאן כדי לסייע לך ככל שיידרש.  

קבל הצעה
כל ביטוחי הרכב

ביטוח חובה

כל רכב שעולה על כבישי ארצנו, מחויב על פי חוק להיות מכוסה בביטוח רכב חובה בתוקף. ביטוח חובה לרכב הוא הבסיס, המספק כיסוי ביטוחי לאירועי נזק שנגרמים במהלך נסיעה ברכב המבוטח, ושכתוצאה מהם ייגרמו נזקי גוף לנהג או לאחרים המעורבים באירוע.

קבל הצעה

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף הוא מוצר רחב יותר, שנרכש בנוסף לביטוח החובה כביטוח רשות. ביטוח מקיף לרכב מספק לרכבך כיסוי ביטוחי כנגד מקרי אובדן או נזקים למיניהם, שנגרמו לרכב עקב אירועים כמו גניבת הרכב, פריצה, תאונת דרכים – בין אם עצמית ובין אם במעורבות של רכבים נוספים, שריפה, תקלה, פגעי טבע ועוד. ביטוח מקיף כולל במסגרתו גם ביטוח צד ג'.

קבל הצעה

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מספק כיסוי למקרים בהם רכושו של אחר ניזוק כתוצאה משימוש שלך ברכבך – בין אם על ידך ובין אם על ידי המורשים לנהוג ברכב. גם ביטוח צד ג' בדומה לביטוח המקיף הוא מוצר רשות, שניתן לרכוש מעבר לביטוח החובה. רכשת ביטוח מקיף? הוא כולל ביטוח צד ג', כך שאין צורך לרכוש אותו בנפרד.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם