צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה

יש בבעלותך רכב יוקרה? בדרך לרכוש אחד? זה הזמן לרכוש גם ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה מהווה תת-תחום התמחות בענף הביטוחים לרכב. מדובר בביטוח מקיף, אך כזה שמיועד לרכבים ששוויים כ-400,000 ש"ח ומעלה. קל להבין שרכב ברמה כזו דורש הגנה ביטוחית קצת אחרת.בשונה מרכבים רגילים, שבעליהם מרשים לעצמם להתלבט בשאלה "כן או לא ביטוח מקיף", אם הינך בעל רכב יוקרה – ההתלבטות מיותרת. ויתור על ביטוח מקיף לרכב מפואר כזה עלול לעלות לך ביוקר רב, אם הרכב ייגנב או יינזק עקב תאונת דרכים, נזקי טבע, מעשה זדון וכיו"ב. הוצאות תיקון וחלקי חילוף של רכבי יוקרה נאמדים בסכומים גבוהים מאוד, וגם הפוטנציאל לגניבתו או השחתתו המכוונת של רכב כזה הינו גדול. מכאן, שרכישת ביטוח מקיף, הכולל כיסוי מתאים לנזקים השונים – זהו צעד  הכרחי. העובדה היא שאחוז המימוש של ביטוח רכבי יוקרה אכן גבוה.

בואו נדבר על עלויות – ביטוח מקיף לרכבי יוקרה כרוך בעלויות גבוהות בהשוואה לביטוח מקיף של רכב רגיל. לכן, יש חשיבות רבה להתאמת הפוליסה באופן ספציפי לכל לקוח. השיקול המרכזי הוא לכלול במסגרתה מצבים נפוצים יחסית, ולוותר על אופציות לא רלוונטיות שיגררו הוצאה כספית מיותרת.

בסוכנות ביטוח גמא גולן נבחן מה הם הכיסויים הנדרשים לרכב היוקרה שלך, ונבנה עבורך פוליסה שתספק את ההגנה המיטבית הנדרשת לו, וזאת בתנאים המשתלמים ביותר.

קבל הצעה
ביטוח רכבי יוקרה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם