צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות

לכל משאית מגיע ביטוח משלה

בין אם כבר רכשת משאית ובין אם בכוונתך לעשות זאת בקרוב, יש עובדה אחת שחשוב להפנים – ההשקעה לא תיגמר ברכישת המשאית עצמה. מה עם רכישת אמצעי עבודה נלווים למשאית ותחזוקתם (למשל: מרכב, נגרר, מערבל, מנוף וכו')? מה עם עלויות האחזקה המיוחדות? ומה עם…  ביטוח המשאית!

לביטוח משאיות יש מעמד מיוחד בענף ביטוחי הרכב, כיוון שיש להתאימו למאפיינים השונים של כל משאית, לאופי השימוש בה ולנתוני הנוהגים בה. יש לזכור, שלנהגי משאיות יש שעות כביש מרובות יחסית, מה שמגדיל את הפוטנציאל למעורבותם בתאונות דרכים. כמו כן, משאיות הן כלי עבודה ולא כלי רכב רגיל, ולכן הן מועדות לבלאי ושחיקה מוגברים. בנוסף, משאית היא כלי רכב גניב בשל שוויה הגבוה ושווי הציוד שהיא מובילה. המסקנה: כל משאית ראויה לביטוח מקיף וצד ג', שיתאימו לה ויגנו על בעליה.

מחיר הביטוח של משאית מושפע מפרמטרים שונים: משקל (נמוך/גבוה מ-16 טון), נתונים כמו גיל, ותק ועבר ביטוחי של הנהג הראשי ואחרים המורשים לנהוג במשאית, וכמובן, המאפיינים של המשאית עצמה לרבות האביזרים והתוספות שהיא כוללת.

מכל זה ברור מדוע שוק הביטוחים למשאיות נחשב לתחרותי. לכן, מומלץ לרכוש ביטוח משאית מהמנוסים בתחום, שמבינים את צרכיה הביטוחיים של כל משאית, ומיומנים לטפל בתביעות במידת הצורך.

ביטוח משאית מותאם יחסוך לך כסף ויעניק לך שקט. כדאי להתניע כאן, במילוי הפרטים שלך

קבל הצעה
ביטוח משאיות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם