צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסק הוא ביטחון ושקט נפשי לבעל העסק

עסקים הם מקור לפרנסה, גאווה, סיפוק ואושר לבעליהם, בעיקר כשמדובר בעסק רווחי ומצליח. עם זאת, הצלחת עסק נקנית בעמל רב, וניהול עסק הוא משימה מורכבת ואינסופית, שמזמנת צורך לעמידה באתגרים, התמודדות עם קשיים ואירועים בלתי צפויים וגם עם חששות וחוסר ודאות לגבי עתיד העסק. אמנם איננו יכולים לחזות את העתיד ולשלוט על אירועים שיכולים לפגוע בעסק, אבל ביכולתנו לבטח את עסקנו בכיסויים, שיעניקו לנו ביטחון ושקט במישורים השונים.

כל בעל עסק צריך לבטח את עסקו, בין אם זו חברת היי טק, סטארט אפ, רשת מזון, חנות שכונתית, משרד מחשבים, מפעל או כל אפשרות אחרת. על כל עסק מאיימות סכנות כמו נזקים לרכוש, גניבת ציוד, אובדן מידע, תאונות לעובדים, תביעה על רשלנות מקצועית ועוד. אמנם ביטוח לעסק לא ימנע התרחשות של אירועי נזק כאלה, אך יש לו משקל עצום בהתמודדות איתם בצורה המיטבית – עם מינימום הפסדים כספיים ו/או פגיעה בשגרת העבודה ובהתנהלות התקינה של העסק.מומחי סוכנות גמא גולן ידעו לבנות עבורך את פוליסת הביטוח לעסקך, ולספק לך בכך את הרוגע  והביטחון, שיפנו לך ראש נקי וזמן להתעסק בדברים החשובים – ניהול עסקך, ייעולו ופיתוחו.  אנו מזמינים אותך לעשות ביטוח לעסק, אותו נתפור בהתאם להיקף עסקך, לצרכים שלך ולפוטנציאל הסיכון. נתאים לך את ההרכב הביטוחי האופטימלי מתוך היצע כיסויים שונים שנותנים מענה לצרכי מעסיקים שונים, כולל כיסוי לנזקים פיזיים לרכוש, אחריות כלפי צד שלישי, אחריות מקצועית, אחריות מעבידים ועוד.

אצלנו בגמא גולן אנו דואגים שכל לקוח עסקי יוכל להתמודד עם כל תרחיש בצורה המוצלחת ביותר

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות כללית

הביטוח נותן כיסוי משפטי במקרי תאונות, פציעות, תביעות רשלנות מקצועית, הוצאות על נזקי גוף ורכוש, הוצאות רפואיות, הוצאת דיבה ולשון הרע ועוד.

קבל הצעה

ביטוח חבות מוצר

ביטוח חבות המוצר חיוני ליצרנים, סיטונאים וקמעונאים, שיש להם אחריות על נזקים שנגרמו לצרכנים עקב שימוש במוצריהם. זהו ביטוח שנותן הגנה לבעל העסק מהפסדים כספיים בשל מוצר פגום שגרם לנזק גופני. סכום הביטוח בפוליסת חבות המוצר נקבע על פי המוצרים הנמכרים/מיוצרים ע"י המבוטח.

קבל הצעה

ביטוח אחריות מקצועית

כל בעל עסק הוא מושא פוטנציאלי לתביעות הנוגעות לרשלנות, מחדלים, הפרת חובה מקצועית וכיו"ב. בעזרת ביטוח אחריות מקצועית מותאם אישית, נוכל לספק לך הגנה וכיסוי הנדרשים עבור מצבים אלה. בגמא גולן נתאים לך את הכיסויים המתאימים לעסקך.

קבל הצעה

ביטוח נכס מסחרי

הביטוח מכסה מקרים של אובדן או נזק, שנגרמו לרכוש בעסק המבוטח עקב אירועים שונים כגון הצפה, פגעי טבע, נזק בזדון, אי ציות אזרחי ועוד. תחת הגדרת המונח "נכס" ניתן לכלול גם מקרי אובדן של ניירות חברה, הכנסות, כסף, נזק למבני העסק, נזק לציוד לרבות מחשבים, הפרעה לעסקים ועוד.
פוליסת ביטוח לעסקים ניתנת לרכישה ב-2 צורות:
1. כל הסיכונים – כיסוי הפסדים עקב מגוון נרחב של אירועים וסכנות, מעבר לפירוט בפוליסה.
2. כיסוי לסכנה ספציפית – כיסוי הפסדים שנגרמו כתוצאה מסכנות אשר מפורטות בפוליסה בלבד.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם