צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

האחריות על עתיד משפחתנו מחייבת: להיות מוכנים לכל תרחיש

על פי תפיסתנו, ביטוח למקרה מוות (ריסק) הוא ביטוח לאחריות משפחתית. רכישת ביטוח כזה נועדה להבטיח לבני המשפחה ביטחון כלכלי ומינימום זעזועים פיננסיים לאחר פטירת המבוטח.

אם רווחת אהובינו וביטחונם נמצאים בראש מעייננו – עלינו להיערך מראש לביסוס הפתרון שיספק להם הכנסה חלופית גם בזמן שלא נוכל להיות שם עבורם.

תחילה יש להגדיר

כל מי שרוכש ביטוח למקרה מוות (ריסק) צריך בראש ובראשונה להגדיר מה מטרתו, מהו סכום הביטוח, מה היא תקופת הביטוח, וכיצד יתבצע התשלום למוטביו במקרה פטירתו.

ורק אז לבחור

ישנן כמה אפשרויות לבחירת סוג הפוליסה, סכום ביטוח ואופן התשלום, וכל אחד ואחת יוכלו לבצע את בחירתם בהתחשב במטרות ובצרכים של משפחתם:

פוליסה בשילוב מרכיב חיסכון וביטוח למקרה מוות – כאן ישנן מספר אפשרויות שונות לבחירת מסלולי ההשקעה.

סכום חד-פעמי – עם פטירת המבוטח, קרוביו המוטבים בפוליסה יקבלו סכום חד פעמי, שישמש אותם כתחליף להכנסותיו. התעריף משתנה מדי שנה. כיסוי מהסוג הזה נמצא בביטוח למקרה מוות (ריסק) או בביטוח מוות מתאונה.

קצבה חודשית – לאחר פטירתו של המבוטח, קרוביו המוטבים בפוליסה יקבלו מדי חודש סכום קבוע. התשלום יתבצע למשך תקופה שהוגדרה מראש ע"י המבוטח בזמן כניסתו לביטוח.

גובהה של פרמיית הביטוח ייקבע על פי פרמטרים  שונים: גיל המבוטח/ת, מין, עיסוק/מקצוע, המצב הבריאותי בעת רכישת הביטוח, מעשן/ת או לא ועוד.

הידיעה שהיקרים לך יהיו מסודרים כלכלית בכל מצב – מוסיפה בריאות ומאריכה חיים

קבל הצעה
ביטוח למקרה מוות (ריסק)

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם