צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח דירה

ביטוח דירה

הדירה ותכולתה הן מרכז חייך – חשוב לספק להן ביטוח הולם

בית או דירה בהם אנו מחזיקים, הם נכס רב ערך, לרוב היקר ביותר מבין נכסינו הפיזיים.  קירות הבית אוגרים בתוכם תכולה חשובה ויקרה הכוללת: רהיטים שונים, מגוון מכשירי חשמל, תכשיטים שקנינו או קיבלנו, חפצי נוי, פריטי אמנות ועוד. התכולה היקרה הזו נתונה לאיום בכל רגע כתוצאה מאירועים כמו: פריצה לדירה, גניבה, שוד, נזקי הצפה, נזקי אש, פגעי טבע ועוד. כל אלה מתורגמים לנזקים כספיים, שעלולים להגיע להיקפים עצומים, לפעמים עד כדי אובדן הדירה כולה על תכולתה.

ברור שיש לנקוט בכל אמצעי זהירות כדי למנוע אירועי נזק, אך למרבה הצער לא הכול נתון לשליטתנו. מה שאנחנו כן יכולים לעשות כדי למזער נזקים ולמנוע קטסטרופות כלכליות – זה ביטוח דירה. ביטוח הדירה ותכולתה עם כיסוי מתאים ובמחיר הולם – זו אחריות בסיסית של כל בעל בית.

חברות הביטוח בישראל ערוכות להגן על בעלי דירות ובתים מפני הפסדים כלכליים, שיכולים להיגרם מנזק לדירה ולתכולתה. השאלה היא: איך יודעים איזה ביטוח דירה מתאים לך?

בסוכנות ביטוח גמא גולן נעזור לך לבצע בחירה מתאימה וחכמה. אנו מעמידים לרשותך את מערכת BEST PRICE  – מחולל תעריפי ביטוח דירה, דרכו ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אונליין. אם יידרש לך סיוע בניתוח ההשוואות והמחירים – יש לנו צוות מומחים שישמח לעזור. עם ביטוח דירה שנבנה עבורך אישית, אפשר לישון בשקט בידיעה שבמידה ויקרה נזק כלשהו לדירתך – יינתן לך הפיצוי המרבי. אנחנו כאן כדי ללוות אותך מקבלת הצעת המחיר לביטוח הדירה ועד לתשלום תביעה במקרי נזק.

ביתך מבצרך – ובגמא גולן נדאג לספק לו את מעטפת ההגנה הביטוחית המיטבית

קבל הצעה
ביטוח דירה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם