צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות – כי זה יכול להציל את חייך

אם היו מציעים למכירה תרופת פלא שיכולה להציל את בריאותנו במצבים המסכנים אותה – מי לא היה ממהר לרכוש אותה?! תרופה כזאת עדיין לא פותחה, ועד שזה יקרה, אם בכלל, כדאי לרכוש את התחליף המצוין שלה – ביטוח בריאות.

כולנו רוצים להיות בריאים אך לא די ברצון, צריך גם לפעול כדי לספק לעצמנו גיבוי בריאותי רחב ככל האפשר. הגיבוי הזה לא ניתן להשגה בגבולות מערך הבריאות הציבורית, ובטח שאינו זמין עבורנו   בכל רגע ובכל מצב. בענף הביטוח, לעומת זאת, אפשר בהחלט למצוא גיבוי ראוי עם ביטוח בריאות מקיף שיכול להציל חיים.

ביטוח בריאות פרטי הוא למעשה סוג של רפואה פרטית. ברכישתו, השירות החשוב כל כך נמצא בהישג ידינו, בלי תלות במערך הבריאות הממשלתי, שמאופיין בסרבול, בירוקרטיה והמתנה ארוכה.

עם ביטוח בריאות, יש לך שליטה על כל התהליכים –  ממש כך, ביטוח בריאות פרטי נותן בידך שליטה מלאה בתהליכי טיפול רפואי, ללא הזדקקות לחסדי ועדות בריאות ציבוריות למיניהן. יש באפשרותך לבחור מי יהיה הרופא המטפל שלך בארץ או בחו"ל, לקבל כל ניתוח או השתלה או טיפול מיוחד כלשהו שנדרשים לך (עלויות האשפוז והטיפול באחריות חב' הביטוח), ליטול תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות הישראלי, ועוד.

מומחי הביטוח של גמא גולן יפגישו אותך עם מוצרי ביטוח בריאות, שיבטיחו לך קבלת טיפול רפואי מיטבי בכל זמן ומקום. קבלו היכרות ראשונית:

 

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח תרופות מחוץ לסל הבריאות

כיסוי למימון תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות בישראל, ושעלויותיהן עשויות להגיע לעשרות/מאות אלפי שקלים. חלק מהתרופות הללו הן בפירוש מצילות חיים ומאריכות חיים.

קבל הצעה

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח

כיסוי אותו מפעילים כאשר עולה הצורך בניתוחים או הליכים מחליפי ניתוח בכל היקף ובעלויות יקרות מאוד - בארץ או בחו"ל. הביטוח מאפשר לך לבחור במנתח ובמוסד הרפואי, ולקצר זמני המתנה בצורה משמעותית.

קבל הצעה

ביטוח השתלות

בהעדר פתרון אחר, השתלת איבר מהווה לא פעם את המוצא האחרון להצלת חיים או להקלה על חייהם של אנשים שחולים במחלות קשות. בסל הבריאות הישראלי כלול שירות השתלות, אך למרבה הצער התורים אינסופיים, ולעיתים במהלך ההמתנה, מושתלים אינם שורדים. עם ביטוח השתלות פרטי יש אפשרות לעבור את ההשתלה בחו"ל באחד מהמוסדות המובילים תוך קיצור משך ההמתנה – וזה עשוי להציל חיים. במקרים מסוימים, ניתן מימון מלא לניתוח.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם