צרו קשר

אודות

כל הביטוחים בבית אחד

קצת עלינו

גמא גולן – מסורת של מצוינות בשירות ובמקצוענות

ברוכים הבאים לגמא גולן – סוכנות לביטוח מקבוצת אורן מזרח והפניקס, הנמנית בין סוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות בישראל, ומתמחה בכל תחומי הביטוח. הסוכנות, על משרדיה השוכנים באזור, הוקמה בשנת 1974 ע"י האחים מאיר ואבנר גולן. כיום, בניהולם של ממשיכי הדרך, עדי גולן ודב גולן, גמא גולן ממשיכה להוות מיצג של מצוינות בענף הביטוח בארץ.    ניסיון עשיר של 48 שנות פעילות, צוות המונה למעלה מ-40 עובדים ותיקים, מיומנים וקשובים, מערכות ניהול בקרה מתקדמות, ומחויבות לשירות מהיר וזמין באופן יוצא דופן – אלה החומרים מהם בנויה גמא גולן. בעזרתם אנו מצליחים לספק את השירות האיכותי, היעיל והמסור ליותר מ-20 אלף לקוחות. וזה מה שחשוב לנו!

הלקוחות שלנו, השירות שאנו מספקים להם – זה העיקר!

הגודל והחוסן, המקצועיות והאמינות, וכלל היכולת והמשאבים של גמא גולן – כל אלה מנותבים אל עיקר העיקרים: הלקוחות ורמת השירות הניתנת להם. לאורך השנים אנו מספקים שירותי ביטוח ללקוחות מובילים במשק הישראלי, ביניהם קולקטיבים גדולים ממגוון מגזרים, אנשי עסקים, חברות מכל היקף וסוג, מוסדות ציבוריים ואלפי אנשים פרטיים.המוניטין שלנו כסוכנות מובילה, שנבנה בקרב חברות הביטוח החשובות בישראל, מאפשר לנו  להציע ללקוחותינו את המחירים המיטביים – הן במגוון גדול של ביטוחים סטנדרטיים, והן בתוכניות ביטוח ופתרונות פיננסיים ייחודיים.ההצלחה שלנו באה לידי ביטוי בשביעות רצונם של לקוחותינו הרבים, ששומרים על נאמנותם כלפינו לאורך שנים. לקוחות גמא גולן משמשים כשגריריה של הסוכנות – הם מפיצים את בשורת השירות המקצועי והמהיר שלנו, ומוסיפים לשורותינו עוד ועוד לקוחות.

 חזון וערכים של סוכנות גמא גולן

האני מאמין שלנו בגמא גולן מבוסס על התפיסה, שללקוח מגיע השירות האישי, המקצועי והאמין ביותר, ושיש לספקו תוך זמינות, מהירות ויעילות מרבית. אנו מקפידים על הכרה והבנה של צרכי הלקוח, ופועלים למלאם בהוגנות ובאחריות. במקביל, אנו ערים לשינויים והעדכונים התדירים בעולמות הביטוח, ודואגים לעדכן בהם את לקוחותינו בזמן אמת.חזוננו הוא להמשיך ולפעול כסוכנות חיתום מהגדולות והוותיקות בארץ, ולהעניק לקהל לקוחותינו הגדל משנה לשנה – את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

 אז למה גמא גולן?

כי אנחנו מביאים איתנו ללקוחות ולסוכנים:

  • רמת שירות גבוהה, המתאפיינת בזמינות ומהירות תגובה ייחודיות.
  • צוות מקצועי ומסור שנכון לתת לכל לקוח מענה מהיר ופתרון ענייני בכל נושא.

 

 

  • השקעה במערכות מחשוב מתקדמות ובשיפור מתמיד של תהליכי עבודה.
  • תגובה מהירה לשינויים ולעדכונים המתרחשים באופן שוטף בעולם הביטוח.
  • מוניטין רב שנים שבנינו בקרב חברות הביטוח המובילות בארץ.

0

שנות ניסיון

0

עובדים

0

לקוחות בארץ

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם