צרו קשר

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

כל כך הרבה יתרונות בחיסכון אחד? משתלם לך!

כולנו שמענו על קרן השתלמות (לחלקנו גם יש) ולא במקרה יש לה מקום מרכזי בשיח, כי קרן השתלמות נחשבת למכשיר ייחודי בעולם הפיננסים. מדובר כיום בערוץ החיסכון היחידי, דרכו שכירים או עצמאיים יכולים לצבור כספים לכל  מטרה בטווח הבינוני. נשמע טוב, נכון?

בתום שש שנים מפתיחת הקרן ניתן לפדות את הכספים והרווחים כסכום חד-פעמי. רוצה לפדות חלק מהכסף לפני תום שש השנים? יש אפשרות מימוש רק של חלק מהסכום בקרן, היתרה תישמר, וביכולתך ליהנות מתשואות שמאפשרות לך ביצוע של עוד משיכות חלקיות לפי הצורך.

קרן רבת יתרונות:

  • מספקת הטבות מס – קרן השתלמות הינה מכשיר החיסכון היחיד לטווח בינוני, שמזכה בהטבות מס על ההפקדות. בתום 6 שנים באפשרותך לפדות את הסכום והרווחים שנצברו  בקרן – גם  זאת ללא תשלום מס. 
  • רמת הסיכון לבחירתך – בהיצע של הקרן יש מגוון מסלולי השקעה מהסולידיים ועד למתמחים. ניתן לבחור מהי רמת הסיכון הרצויה לך – בהתאם לשיקולים שלך.
  • המעבר מאפיק לאפיק ללא הפסד – פיצול חלק מכספי הקרן לאפיקים אחרים אפשרי עפ"י בחירתך, מבלי שהמהלך יפגע בזכויות או בוותק.
  • עברו 6 שנים והרי לך חיסכון נזיל ופטור ממס –שש שנים לאחר פתיחת קרן ההשתלמות  באפשרותך לבצע את משיכת הכספים בזמן שיתאים לך. בינתיים, סכומים שיופקדו לקרן אחרי תום התקופה, ייהנו מזכויותיה. כך ניתן ליהנות מתוכנית חיסכון אידיאלית: גם כסף נזיל שזמין בכל עת, וגם פטור ממס רווחי הון.
  • יש לך קרן נוספת? יש לך עוד הטבה – אם קיימת יותר מקרן השתלמות אחת שרשומה על שמך, וצברת לפחות באחת מהן ותק של שש שנים – מתאפשר לך למשוך כספים מהקרן הנוספת ללא צורך בהמתנה של 6 שנות ותק!

זה פשוט מתבקש ליהנות מכאלה יתרונות

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם