צרו קשר

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

כשבוחרים בניהול תיק השקעות מקצועי – בוחרים בראש שקט

יש לך כסף להשקיע? כבר התחלנו טוב!

יש בחיים הזדמנויות ששמות לך בידיים כסף להשקעה: בונוס כספי גדול שקיבלת, כספי פרישה, ירושה, חסכונות שצברת. להתחלה הטובה הזו נלווית גם ההתלבטות כיצד להשקיע את הכסף כך שישמור על ערכו ויספק גם הכנסה נוספת. התהייה הזו הולכת יד ביד עם השאלה אם לנהל את הכספים באופן עצמאי או לתת אותם בידי מנהל תיקים מקצועי. ההחלטה בנושא צריכה להתחשב במאפיינים האישיים של המשקיע, בציפיותיו מפירות ההשקעה, ובמאפייני החיסכון – טווח השקעה, היקפה, ייעודה, הצורך בנזילות ועוד.

3 יתרונות עומדים לטובת ניהול מקצועי של תיק השקעות – שווה להכיר:  

  1. ניהול מקצועי עם שירות אישי – מנהל תיקים חיצוני זה מקצוע, ומי שמחזיק בו הוא איש שירת שיעבוד בשבילך. הוא יבנה לך תיק השקעות בהתאמה לצרכים והמטרות שלך תוך התייחסות לכל פרמטר (סיכון, תשואה, טווח השקעה, מיסוי ועוד), יעקוב מדי יום אחר כל מהלכי השוק, ויעריך מה מידת השפעתם על התיק שלך.
  2. מומחיות. נקודה. ניהול תיק השקעות מבוצע בידי מומחה לניהול תיק ניירות ערך, המורשה מטעם המדינה. מומחה כזה ידע לבחור בין חלופות ההשקעה בצורה מושכלת, מתוך הבנה מעמיקה של תנאי השוק ותוך בחינת ההשפעות הצפויות על התיק. ניתן לסמוך על כל צעד שלו, החל מהמעקב על השקעות שוטפות ועד לביצוע פעולות נדרשות בעקבות שינויי השוק. זה משאיר לך ראש שקט.
  3. לא לוקחים ממך את השליטה – יש "פריקים של שליטה" שאוהבים לדעת הכול וחוששים שייטלו את השרביט מידם. אם העניין הזה מוכר לך אישית, חשוב לדעת –  אפשר לקבוע למנהל התיק גבולות פעילות כרצונך. באפשרותך להמשיך להיות מעורה בתיק, ויחד עם זאת ליהנות משותף עתיר ידע וניסיון, שיעזור לך להשיג תשואות מיטביות במגבלות הסיכון.

אז כן או לא ניהול תיקים מקצועי? ביצירת קשר ניתן לך מידע מלא על האפשרויות והיתרונות

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם