צרו קשר

השירותים שלנו

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

תיק ההשקעות שלך ישמח להכיר….

נעים מאוד, השקעות אלטרנטיביות

כשאומרים תיק השקעות, אומרים באותה נשימה גם מניות ואיגרות חוב, אבל משהו משתנה בשנים האחרונות. משקיעים רבים שמעורים בשוק וערים לתנודותיו, החלו להכניס גוון חדש לתיקי ההשקעות שלהם בדמותן של ההשקעות האלטרנטיביות. אם טרם הכרתם, אלו הם מכשירים פיננסיים שמתבססים על סוגים שונים של השקעות לא סחירות כמו נדל"ן בארץ ובחו"ל, סחורות שונות, קרנות גידור, קרנות השקעה פרטיות ועוד.

מה גרם לעליית ההשקעות האלטרנטיביות?  

השקעות אלטרנטיביות לא הגיעו אלינו היום, הן היו כאן גם בעבר. אם כך, מה גרם להן לצבור כזאת פופולריות ולצאת לאור בשנים האחרונות?

  1. הצורך לגוון השקעות ולפזר סיכונים – בתקופה של אפס ריבית ושל תנודתיות בשוק ההון, שילוב השקעות אלטרנטיביות בתיק השקעות מאפשר לקבל תיק מגוון ומאוזן, ולפזר סיכונים על פני אפיקים רבים כדי להקטין את הסיכון ולהגדיל את התשואה.
  2. התחרות הביאה לחשיפה ולנגישות – עם עליית התחרות והתרבותם של מכשירי ההשקעה, ההשקעות האלטרנטיביות שהיו שמורות פעם למשקיעים כבדים בלבד, הונגשו לציבור הרחב במחירים שגם משקיע רגיל יכול לעמוד בהם. כך, משקיעים רבים נחשפו להשקעות האלטרנטיביות ולהנאה מיתרונותיהן.
  3. נטרול התנודתיות של שוק ההון – השקעות אלטרנטיביות אינן מושפעות מהתנודתיות הגדולה שמאפיינת את שוק ההון. לכן, שילובן בתיק ההשקעות תורם לאיזונו.

הכירו את 2 הסוגים העיקריים של השקעות אלטרנטיביות:

  • פרויקט ייזום – רכישתו של מגרש, בניית בניין עליו ומכירת דירותיו, או השכרתן ומכירת כל הנכס כנכס מניב. התקבולים מתחלקים כך: קרן + תשואה/ריבית לאחר מימוש.
  • פרויקט מניב – רכישתו של נכס קיים אשר משמש למגורים/מסחר ונכללים בו שוכרים, השבחתו ומכירתו בתקופה מוגדרת מראש. התקבולים מתחלקים כך: תשואה/ריבית שוטפת בחלוקה על בסיס רבעוני + חלוקת רווחים נוספת שנעשית לאחר המימוש. 

שילוב השקעות אלטרנטיביות בתיק השקעות – לאיזון, גיוון, הקטנת סיכון והגדלת תשואה

מוזמנים לדבר איתנו בנושא

קבל הצעה
השקעות אלטרנטיביות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם