צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

רופאים מאריכים חיים – מבטחים דואגים לחיים מכובדים

העידן החדש על התפתחויותיו הטכנולוגיות מפגיש אותנו עם מצבי אבסורד מורכבים. מצד אחד הרפואה שהולכת ומתקדמת, תורמת להארכת תוחלת החיים, כשהיא מספקת מגוון פתרונות למחלות ופגיעות שונות. מאידך, חיים ארוכים אינם בהכרח חיים טובים, ולעיתים הפגיעה באיכות החיים קשה מנשוא – הדבר בולט ביותר במצבים סיעודיים.

מיהו סיעודי?

אדם יוגדר כסיעודי כאשר נפגעת יכולתו לתפקד בכוחות עצמו, ונדרש לו סיוע צמוד ממטפלים או קרובי משפחה לביצוע פעולות יומיומיות בסיסיות כדוגמת ישיבה, קימה, הליכה, רחצה, אכילה ועשיית צרכים.

הפעולות האלה נראות לנו מובנות מאליהן כשאנחנו בריאים ומתפקדים, ומצב סיעודי נראה לנו רחוק שנות אור מאיתנו. האמנם? המציאות כבר הוכיחה שלאיש מאיתנו אין חסינות, וכל אחד ואחת עלולים להיפגע בתאונה או לחלות. אירועים כאלה כמו גם זקנה, יכולים להוביל למצב סיעודי, המאופיין באובדן יכולת התפקוד העצמאית, תלות בזולת, וצורך בשירותי אשפוז ושיקום יקרים, שיאפשרו לנו לחיות בכבוד. איך מממנים את כל העלויות האלה? עם ביטוח סיעודי!

ביטוח סיעודי – תעודת כבוד, לא פחות!

מצב סיעודי הוא תמיד בלתי רצוי, אבל גם במסגרתו קיימת היררכיה – יש אנשים במצב סיעודי מחפיר ויש אחרים שכבודם נשמר כי יש להם ביטוח סיעודי. זה לא עוד ביטוח, זו תעודת כבוד, שמאפשרת לאדם הסיעודי לחיות בצורה מכובדת, גם לאחר שאבדה יכולתו התפקודית. ביטוח סיעודי מספק מעטפת שירותים תומכים נרחבת, במסגרתה כלולים טיפולי שיקום ושירותים איכותיים מקיפים לפי הצורך. עם ביטוח סיעודי, האדם הסיעודי לא הופך לנטל על קרוביו.

תגמולי הביטוח הסיעודי יכולים לשמש למימון הוצאות הטיפול והאשפוז הסיעודי – בביתו של האדם או במוסד סיעודי. מדובר בהוצאות מאוד גבוהות, שאנשים רבים לא מסוגלים לעמוד בהן בהעדרו של ביטוח הולם.

לא מוותרים על ביטוח סיעודי כי הוא משנה חיים
צוות גמא גולן עומד לשירותך בייעוץ והכוונה

קבל הצעה
ביטוח סיעודי

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם