צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה

איבדת את כושר העבודה שלך? יש כיסוי ביטוחי שיעבוד במקומך

היכולת לעבוד היא מתת אל, מהחשובות שביכולותיו של האדם. כושר העבודה שלנו הוא זה שמאפשר לנו להתפרנס ולפרנס, ליהנות מעושר פעילויות, להתנהל בשגרת חיים מלאה ומספקת – לחיות טוב!

אף אחד לא יכול לנבא או לצפות אם, מתי ואיך ייפגע כושר עבודתנו. זה יכול לקרות  כתוצאה מתאונה או מחלה, באופן חלקי או מלא, באופן זמני או חלילה לתמיד. מצד שני, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להכין את "תכנית הגיבוי" שתספק הגנה טובה לנו ולמשפחתנו במקרי אובדן הכנסה בשל אובדן כושר עבודה – ביטוח אובדן כושר עבודה.

ביטוח אובדן כושר עבודה מאפשר להתמודד בצורה המיטבית כאשר כושר העבודה וההשתכרות נפגעים באופן חלקי או מלא. כיסוי ביטוחי לאובדן כושר עבודה ימומש על ידי תשלום חודשי – מקור הכנסה שישמש כתחליף למשכורת שנפגעה. עבור אנשים רבים, זוהי הדרך היחידה להימנע מקטסטרופה כלכלית, ולהמשיך לקיים שגרת חיים רגילה.

חמישה פרטים חשובים שיש לדעת בנושא ביטוח אובדן כושר עבודה:

  1. הפיצוי בגין אובדן כושר עבודה ישולם למבוטח שעבד עד להתרחשות אירוע הביטוח (מחלה או תאונה) ושכתוצאה מאותו אירוע נשללה ממנו (בשיעור של 75% לפחות) היכולת לעבוד בעיסוק/מקצוע שעבד בהם טרם האירוע, או בעיסוק סביר אחר המתאים להשכלתו וכישוריו.
  2. הפיצוי על אי הכושר ישולם למבוטח מדי חודש, בסיומם של 3 – 1 חודשי המתנה.
  3. הפיצוי ישולם למבוטח כל זמן שהוא נמצא באי כושר עבודה, או עד לסיום תקופת הכיסוי שבחר כאשר הצטרף לביטוח (מועד הסיום: גיל 67-60)
  4. מבוטח שנמצא באובדן כושר עבודה הינו משוחרר מתשלום פרמיות.
  5. במקרה בו המבוטח המצוי באי כושר, עובד חלקית/מלא בעבודה אחרת – השלמת הכנסה תשולם לו באופן יחסי לפגיעה בהשתכרותו.

מאחלים לך כושר עבודה מלא ורק הפתעות טובות
מזמינים אותך לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה, שיאפשר לך להתמודד היטב בכל מצב

קבל הצעה
ביטוח אבדן כושר עבודה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם